Vzorky rostoucího nábytku

Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu nebo otestování výrobků před nákupem, mám pro vás v kanceláři na Kladně připravenou malou vzorkovnu.

Najdete u nás rostoucí židle Actikid A2Actikid Smile, FreakyFreaky Sport, MyPony i MyChamp, U židlí Mayer máme i kombinaci s vyšším pístem a kruhem pod nohy a některé další doplňky.

Rostoucí židle na vzorkovně

Mayer Actikid Smile
Mayer Actikid
Mayer MyPony
Mayer Freaky Sport
Mayer Freaky
Actikid s vyšším pístem a kruhem pod nohy
Mayer MyChamp
Mayer MyChamp

Z nabídky rostoucích stolů máme připraven stůl Mayer Uniqstůl Profi 3 a Mayer Junior. K vidění je také rostoucí stůl Jitro.

Rostoucí stoly na vzorkovně

Mayer Profi 3 s příslušenstvím
Mayer Junior
Jitro Cré-Acti
Stůl Mayer Uniq - vzorkovna Kladno
Stůl Mayer Uniq

Z dřevěných rostoucích židlí máme připraveny Jitro Baby a Hauck Beta.

Dřevěné rostoucí židle

Židle Jitro Baby a Hauck Beta
Židle Jitro Baby a Hauck Beta
Jitro Klasik
Jitro Klasik

Prohlédnout si tedy můžete veškeré možnosti stavění u židlí pro školáky a ve vzornících také všechny potahové látky a materiály stolů. Veškeré židle i stoly nastavíme pro vyzkoušení pro vás, tak především pro vaše děti, které budou nábytek využívat.

Vzorkovna nemá stanovenu pevnou otevírací dobu, takže doporučuji se na termínu návštěvy domluvit. Máme potom jistotu, že budu na místě a že budeme mít dostatek času na vyzkoušení a předvedení veškerého zboží.

Adresa kanceláře se vzorkovou: Rooseveltova 1365, 272 01 Kladno, budova Švarc Gas Real, s.r.o., (na zvonku jméno Kočárek).