Vzorky rostoucího nábytku

Pokud dáváte přednost osobnímu nákupu nebo otestování výrobků před nákupem, mám pro vás v kanceláři na Kladně připravenou malou vzorkovnu.

Vzorky rostoucího nábytku

Rostoucí židle pro školáky na vzorkovně

Najdete u nás rostoucí židle Actikid A2Actikid Smile, FreakyFreaky Sport, MyPony i MyChamp, U židlí Mayer máme i kombinaci s vyšším pístem a kruhem pod nohy a některé další doplňky.

Rostoucí stoly na vzorkovně

Z nabídky rostoucích stolů máme připraven stůl Mayer Uniqstůl Profi 3 a Mayer Junior. K vidění je také rostoucí stůl Jitro.

Dřevěné rostoucí židle

Z dřevěných rostoucích židlí máme připraveny Jitro Klasik, Jitro Baby a Hauck Beta.

Prohlédnout si tedy můžete veškeré možnosti stavění u židlí pro školáky a ve vzornících také všechny potahové látky a materiály stolů. Veškeré židle i stoly nastavíme pro vyzkoušení pro vás, tak především pro vaše děti, které budou nábytek využívat.

Vzorkovna nemá stanovenu pevnou otevírací dobu, takže doporučuji se na termínu návštěvy domluvit. Máme potom jistotu, že budu na místě a že budeme mít dostatek času na vyzkoušení a předvedení veškerého zboží.

Adresa kanceláře se vzorkovou: Rooseveltova 1365, 272 01 Kladno, budova Švarc Gas Real, s.r.o., (na zvonku jméno Kočárek).