Rostoucí židle pro školáky a studenty

Máme pro vás připraveny dětské rostoucí židle pro školáky a studenty. Tyto židle jsou určeny pro všechny školáky již od první třídy. Výhodou takového řešení je, že židlička má pro školní přípravu ideální ergonomii, která podpoří zdravý vývoj pohybového aparátu a vydrží vašemu dítěti celou dobu studia na základní a mnohdy i na střední škole.

Rostoucí židle pro v naší nabídce pochází od prověřených výrobců a my na ně poskytujeme záruku až 5 let. Všechny židle pro školáky jsou nabízeny v mnoha barevných variantách.

Dětské pracoviště netvoří jen rostoucí židle pro školáky

Nezapomeňte, že samotná dětská židle pro školní přípravu nestačí a podívejte se i na rostoucí stoly, se kterými jsou židle barevně a designově sladěny.

Určitě vás zaujmou akční sety rostoucího stolu s židlí, kde je zaručena 100% vzájemná kompatibilita.

Vhodné doplněk k židlím pro školáky jsou zásuvkové kontejnery, které pomohu udržet pořádek. Kontejnery do dětských pokojů jsou sedací a potah na nich je stejný jako u židlí pro školáky, tvoří tak kompaktní celek. V rámci dětského pracoviště byste určitě neměli zapomenout na stolní lampy.

Základní nabídku eshopu tvoří značky Mayer, Amadeus a Alba, které všechny nabízí nadstandardní prodlouženou záruku od 4 do 5-ti let.

Židle pro školáky musí být vždy dobře nastavena

Základními podmínkami zdravého sezení je správná výška sezení, hloubka sedáku a správně podepřená záda. Celkový posez musí být ještě nastaven vzhledem k pracovní desce stolu. Nejste-li si jisti nastavením, podívejte se Jak správně sedět? Při nastavování můžete vyjít z tabulek pro výšku stolu a židle pro školákyVždy pak rostoucí židli dolaďte vašemu dítěti na míru.

Nejste-li si jisti správným výběrem, koukněte do poradny nebo nás kontaktujte. S výběrem a sladěním vhodných produktů vám rádi pomůžeme nebo nabízíme možnost sortiment vyzkoušet v našem malém, ale různými typy nabitém showroomu.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazen 1. – 24. z 102 výsledků

Zobrazen 1. – 24. z 102 výsledků