Rostoucí židle Actikid A3

Rostoucí židle Actikid A3 Smile je nástupcem oblíbeného modelu rostoucí židle Actikid A2. S židličkou A2 má společnou mechaniku, ale využívá modernějšího designu. Základní odlišnost, patrná na první pohled, je jiný nosný kříž židle a jiný tvar sedáku opěráku. Sedák i opěrák jsou zvýrazněny prošíváním. Co si židle zachovala? Zachována zůstala hlavní vlastnost – kvalitní ergonomie sezení s výraznou bederní opěrkou. Actikid A3 je vhodná pro děti od 110 cm až do 180 cm a židlička má záruku 5 let. Potahy jsou z odolných snadno čistitelných látek. Kupte vašemu dítěti židli, která se na něj směje.

U rostoucí židle Actikid Smile se zamyslete nad výběrem potahu

Rostoucí židle Actikid Smile se dodává ve dvou potazích. Před výběrem doporučujeme zvážit, který z potahů vyberete.

  1. Aquaclean - židle, které mají v názvu Aquaclen jsou opatřeny tímto výborným potahem a my jej doporučujeme jako první volbu při nákupu židle Actikid Smile. Předností tohoto potahu je extrémní odolnost a především neuvěřitelná snadnost čištění. Tyto potahy jsou opatřeny speciální hloubkovou ochranou vláken. Jakékoli skvrny od čokolády, kečupu nebo dokonce od propisky vyčistíte obyčejným navlhčeným hadrem.
  2. Polyester - tento potah je určen spíše pro příznivce designu. Látka je designová a jako takové je také velmi odolná. Čištění zde už není, tak snadné a je nutné využívat klasické postupy.

Parametry židle Actikid Smile

  • Výrobce: Mayer
  • Záruční doba: 60 měsíců
  • Výška: 82 - 102 cm
  • Výška sedáku: 36 – 49 cm
  • Šířka sedáku: 46 cm
  • Hloubka sedáku: 28 – 41 cm
  • Nosnost: 100 kg

Actikid Smile zajistí vašemu dítěti zdravé a pohodlné sezení na celou dobu studia. Nezapomeňte, že pro ideální ergonomii je vhodná správná výška stolové desky, kterou zajistí rostoucí stůl.

Pro Actikid Smile nemáme k dispozici vizualizaci, ale mechanika židle je stejná jako u rostoucí židle Actikid A2, která je zobrazena níže.

Actikid_otaceni_2012 Actikid_rust_2012

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 9 výsledků

Zobrazuji všech 9 výsledků