Rostoucí psací stoly pro děti

Dětské rostoucí psací stoly jsou určeny pro školáky již od první třídy základní školy. Největší předností, kterou dětský rostoucí stůl přinese do dětského pokoje, je jistota ergonomického a zdravého sezení pro vašeho školáka.

Základem zdravého sezení je správné nastavení výšky psacího stolu

Každé období růstu dítěte vyžaduje jinou výšku stolu i židle. Rostoucí stoly na našem eshopu jsou polohovací od 55 cm do 80 cm (dle typu se může drobně lišit), čímž splní potřeby pro zdravé sezení všem dětem od 110 cm až do výšky dospěláka. Využijeme je tedy celou školní docházku.

Pokud rostoucí stůl máme zkombinovaný s vhodnou rostoucí židlí, lze jej pořídit i mnohem dříve než s nástupem do první třídy. Sestavy s židlemi MyChamp, MyPony nebo Klára lze využít již od 4 let dítěte.

Díky správnému nastavení se školák cítí pohodlně, čímž se lépe soustředí a rostoucí stůl tak pomáhá k lepším studijním výsledkům. Protože se děti nikam nenatahují jsou rostoucí stoly prevencí vzniku problémů pohybového aparátu.

Dětské psací stoly od nás jsou pouze od prověřených značek a mají prodlouženou záruku až na 5 let.

Rostoucí psací stůl je základ studijní části pokoje, co dál?

Psací rostoucí stůl je základem pracoviště, ale musí jej vhodně doplnit rostoucí židle pro školáka

Určitě vás zaujmou akční sety rostoucího stolu s židlí.

Další vhodné doplňky pro školáky jsou zásuvkové kontejnery, které pomohu udržet pořádek na pracovním stole a určitě byste neměli zapomenout na stolní lampy. Další příslušenství jako poličky nebo čtecí nástavce jsou příjemným bonusem.

Výrobci v naší nabídce nabízejí ucelené řady rostoucího nábytku, takže je pokoj hezky sladěný. Kromě ergonomie vyřeší rostoucí stůl starosti s nákupem nábytku, jak dítě roste. Lze jej nastavit pro školáka, ale v nejvyšších pozicích je vhodný i pro dospělou osobu. Nejen, že nemusíte každý rok řešit nákupy, ale nakonec i ušetříte.

Nejste-li si jisti výběrem, mrkněte do poradny nebo nás kontaktujte. S výběrem a sladěním vhodných produktů vám rádi pomůžeme nebo nabízíme možnost sortiment vyzkoušet v našem malém, ale různými typy nabitém showroomu.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 18 výsledků

Zobrazuji všech 18 výsledků