O e-shopu Rostoucí Nábytek.com

Historie e-shopu Rostoucí Nábytek.com sahá na začátek léta roku 2013.  V té době jsem žádný online projekt neprovozoval a pracoval pro jednu pražskou online agenturu, jako obchodník. Před tím jsem se pohyboval v oblasti zařizování interiérů a od jednoho ze svých bývalých partnerů jsem dostal email, kde byla představena rostoucí židle Fuxo. A musím říct, že z konceptu rostoucí židle jsem byl naprosto nadšený. První myšlenka byla “tak tohle je prostě bomba”. S touto myšlenkou jsem se pustil do realizace vlastního e-shopu.

Kdo za e-shopem stojí?

Za e-shopem stojí Ing. Pavel Kočárek – majitel a provozovatel v jedné osobě. Díky tomu jsem schopen nabídnout individuální přístup ke každé objednávce a od začátku do konce se s vámi budu bavit přímo já. Pokud budete potřebovat, klidně mi napište na [email protected] nebo v online chatu.

Hlavní myšlenky

Hned v úvodu jsem si definoval několik myšlenek, jakým způsobem eshop povedu.

  1. Kvalitní zbožírostoucí nábytek musí vydržet opravdu hodně let, takže jsem se rozhodl, že najdu výrobce s opravdu vysokou kvalitou, pokud možno za rozumnou cenu. Další motivací pro opravdu vysokou kvalitu byla moje vlastní lenost a tak jsem se chtěl za každou cenu vyhnout reklamacím.
  2. Kvalita služeb – toto je kámen úrazu českého online trhu a tak zde vidím příležitost být lepší než ostatní. Když už zákazník musí reklamovat, řeším to okamžitě. Jako dopravce jsem zvolil DPD, protože rozsah doručení pouze jedna hodina nikdo jiný nenabízí.
  3. Odborná pomoc – toto považuji za největší přednost mého eshopu. Z tohoto důvodu je sortiment, tak úzký. Chci svůj sortiment znát, abych byl schopen vždy poradit, ať již prostřednictvím telefonu, emailu nebo chatu.
  4. Pohodlný nákup – během stavby eshopu jsem nevymýšlel nic převratného, ale e-shop je stavěn s ohledem na jednoduchost použití, nejen na počítačích, ale i na mobilech a tabletech. V prvních měsících jsem se potýkal s rychlostí webu, ale vše se povedlo vyřešit a dnes se nákupem u nás rozhodně nezdržíte.

A cíle na další období?

Chci udržet vysokou kvalitu služeb i nabízeného sortimentu.

Ing. Pavel Kočárek

Provozovatel eshopu