Rostoucí židle Actikid A2

Rostoucí židle Mayer Actikid A2 je je léty prověřená rostoucí židle, která neustrnula, ale stále se vyvíjí. Actikid nabízí kvalitu spojenou s moderními trendy v oblasti výroby rostoucího nábytku.

Nezávisle nastavitelná výška a hloubka sedu s nastavitelným opěrákem umožní židli přizpůsobit každému dítěti a s rostoucím stolem zajistí perfektní ergonomii sezení. S vyšším pístem se hodí i ke klasickému stolu.

Rostoucí dětská židle Actikid je vybavena čalouněním ze studené pěny a velmi snadno udržovatelným potahem, opatřena je bezpečnostními kolečky s brzdou, která neumožňují pohyb nezatížené židle a tím chrání nábytek v blízkosti židle. Nezanedbatelná je i 5-ti letá záruka na židli vč. potahu.

U rostoucí židle Actikid se zamyslete nad výběrem potahu

Rostoucí židle Actikid A2 se dodává ve třech základních provedeních potahů. Před výběrem doporučujeme zvážit, který z potahů vyberete.

  1. Aquaclean - židle, které mají v názvu Aquaclen jsou opatřeny tímto výborným potahem a my jej doporučujeme jako první volbu při nákupu židle Actikid. Předností tohoto potahu je extrémní odolnost a především neuvěřitelná snadnost čištění. Tyto potahy jsou opatřeny speciální hloubkovou ochranou vláken. Jakékoli skvrny od čokolády, kečupu nebo dokonce od propisky vyčistíte obyčejným navlhčeným hadrem.
  2. Polyester - tento potah je určen spíše pro příznivce designu. Látka je designová a jako takové je také velmi odolná. Čištění zde už není, tak snadné a je nutné využívat klasické postupy.
  3. ECO - koženka - toto je ekonomická varianta rostoucích židlí Actikid. Koženka je kvalitní a má stejnou odolnost, jako Polyester. Nevýhodou koženky může být, že hůře "dýchá", ale cena těchto židliček je velmi příznivá.

Parametry židle Actikid A2

  • Výrobce: Mayer
  • Záruční doba: 60 měsíců
  • Výška: 81 – 104 cm
  • Výška sedáku: 36 – 49 cm
  • Šířka: 44 cm
  • Hloubka sedáku: 28 – 41 cm
  • Nosnost: 100 kg

Ať již vyberete jakoukoli variantu, můžete si být jistí, že s rostoucí židlí Actikid zajistíte vašemu dítěti zdravé a pohodlné sezení na celou dobu studia. Nezapomeňte, že pro ideální ergonomii je vhodná správná výška stolové desky, kterou zajistí rostoucí stůl.

Vizualizace nastavení židle

Rostoucí židle Mayer Actikid - pohyblivý model

Actikid_otaceni_2012U rostoucích židlí je velmi důležité představit si rozsah nastavení, takže vám přinášíme pohled, jak lze rostoucí židli Actikid nastavit.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 18 výsledků

Zobrazuji všech 18 výsledků