Rostoucí židle Actikid A2

Rostoucí židle Actikid A2 od společnosti Mayer je jednou z prvních rostoucích židlí na našem trhu, která však neustrnula, ale stále se vyvíjí. Actikid tedy nabízí ověřenou kvalitu spojenou s moderními trendy v oblasti výroby rostoucího nábytku a ergonomií sezení. Rostoucí dětská židle Actikid je vybavena kvalitním čalouněním ze studené pěny a velmi snadno udržovatelným potahem. Židlička je opatřena bezpečnostními kolečky s brzdou, která neumožňují pohyb nezatížené židle a tím chrání nábytek a vybavení v blízkosti židle. Nezanedbatelná je i 5-ti letá záruka na židli vč. potahu. Židle je možné objednat s neotáčivým pístem a v mnoha barevných variantách.

  Filtrovat produkty

  Zobrazuji všech 18 výsledků

  Zobrazuji všech 18 výsledků

  U rostoucí židle Actikid se zamyslete nad výběrem potahu

  Rostoucí židle Actikid A2 se dodává ve třech základních provedeních potahů. Před výběrem doporučujeme zvážit, který z potahů vyberete.

  1. Aquaclean – židle, které mají v názvu Aquaclen jsou opatřeny tímto výborným potahem a my jej doporučujeme jako první volbu při nákupu židle Actikid. Předností tohoto potahu je extrémní odolnost a především neuvěřitelná snadnost čištění. Tyto potahy jsou opatřeny speciální hloubkovou ochranou vláken. Jakékoli skvrny od čokolády, kečupu nebo dokonce od propisky vyčistíte obyčejným navlhčeným hadrem.
  2. Polyester – tento potah je určen spíše pro příznivce designu. Látka je designová a jako takové je také velmi odolná. Čištění zde už není, tak snadné a je nutné využívat klasické postupy.
  3. ECO – koženka – toto je ekonomická varianta rostoucích židlí Actikid. Koženka je kvalitní a má stejnou odolnost, jako Polyester. Nevýhodou koženky může být, že hůře „dýchá“, ale cena těchto židliček je velmi příznivá.

  Parametry židle Actikid A2

  • Výrobce: Mayer
  • Záruční doba: 60 měsíců
  • Výška: 81 – 104 cm
  • Výška sedáku: 36 – 49 cm
  • Šířka: 44 cm
  • Hloubka sedáku: 28 – 41 cm
  • Nosnost: 100 kg

  Ať již vyberete jakoukoli variantu, můžete si být jistí, že s rostoucí židlí Actikid zajistíte vašemu dítěti zdravé a pohodlné sezení na celou dobu studia. Nezapomeňte, že pro ideální ergonomii je vhodná správná výška stolové desky, kterou zajistí rostoucí stůl.

  Vizualizace nastavení židle

  Rostoucí židle Mayer Actikid - pohyblivý model

  Actikid_otaceni_2012U rostoucích židlí je velmi důležité představit si rozsah nastavení, takže vám přinášíme pohled, jak lze rostoucí židli Actikid nastavit.