Rostoucí židle Freaky Sport

Freaky Sport je nová moderní varianta oblíbené rostoucí židle Freaky. S touto židličkou má společný mechanický základ, ale má jiný design sedáku a opěráku, který evokuje sportovní automobilové sedadlo. Odtud pochází název Freaky Sport. Tato rostoucí židle má záruční dobu 5 let a je vhodná pro postavu výšky od 110 cm až po studenty vysoké 180 cm. Stejně jako ostatní rostoucí židle Mayer je vybavena bezpečnostními kolečky, které neumožní pohyb nezatížené židle a brání okolní vybavení v pokojíku i samotnou židli před otlučením.

Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 11 výsledků

Zobrazuji všech 11 výsledků

Potahy rostoucí židle Freaky Sport

Všechny židle Mayer mají velmi kvalitní polstrování ze studené pěny. Stejně tak i židle Freaky Sport. Zvolit můžete špičkový Aqua Clean

  1. Aquaclean – židle, které mají v názvu Aquaclen jsou opatřeny tímto výborným potahem a my jej doporučujeme jako první volbu při nákupu židle Freaky Sport. Předností tohoto potahu je extrémní odolnost a především neuvěřitelná snadnost čištění. Tyto potahy jsou opatřeny speciální hloubkovou ochranou vláken. Jakékoli skvrny od čokolády, kečupu nebo dokonce od propisky vyčistíte obyčejným navlhčeným hadrem.
  2. Polyester – tento potah je určen spíše pro příznivce designu. Židle Freaky Sport jsou s tímto potahem designovány do podoby sedadla závodního vozu. Tento vzor je u dětí velmi, ale opravdu velmi oblíbený.

Parametry židle Mayer Freaky Sport

  • Výrobce: Mayer
  • Záruční doba: 60 měsíců
  • Výška: 80 – 106 cm
  • Výška sedáku: 36 – 49 cm
  • Šířka sedáku: 53 cm
  • Hloubka sedáku: 29 – 43 cm
  • Nosnost: 100 kg

Freaky Sport je skvělá volba a patrně nejprodávanější židle na našem eshopu. Nezapomeňte, že pro ideální ergonomii je vhodná správná výška stolové desky, kterou zajistí rostoucí stoly.

Vizualizace nastavení židle Freaky Sport

Freaky-Sport rust Freaky-Sport otaceni