Rostoucí židle Freaky Sport

Freaky Sport je nová moderní varianta oblíbené rostoucí židle Freaky. S touto židličkou má společný mechanický základ, ale má jiný design sedáku a opěráku, který evokuje sportovní automobilové sedadlo. Odtud pochází název Freaky Sport. Tato rostoucí židle má záruční dobu 5 let a je vhodná pro postavu výšky od 110 cm až po studenty vysoké 180 cm. Stejně jako ostatní rostoucí židle Mayer je vybavena bezpečnostními kolečky, které neumožní pohyb nezatížené židle a brání okolní vybavení v pokojíku i samotnou židli před otlučením.

Potahy rostoucí židle Freaky Sport

Všechny židle Mayer mají velmi kvalitní polstrování ze studené pěny. Stejně tak i židle Freaky Sport. Zvolit můžete špičkový Aqua Clean

  1. Aquaclean - židle, které mají v názvu Aquaclen jsou opatřeny tímto výborným potahem a my jej doporučujeme jako první volbu při nákupu židle Freaky Sport. Předností tohoto potahu je extrémní odolnost a především neuvěřitelná snadnost čištění. Tyto potahy jsou opatřeny speciální hloubkovou ochranou vláken. Jakékoli skvrny od čokolády, kečupu nebo dokonce od propisky vyčistíte obyčejným navlhčeným hadrem.
  2. Polyester - tento potah je určen spíše pro příznivce designu. Židle Freaky Sport jsou s tímto potahem designovány do podoby sedadla závodního vozu. Tento vzor je u dětí velmi, ale opravdu velmi oblíbený.

Parametry židle Mayer Freaky Sport

  • Výrobce: Mayer
  • Záruční doba: 60 měsíců
  • Výška: 80 - 106 cm
  • Výška sedáku: 36 – 49 cm
  • Šířka sedáku: 53 cm
  • Hloubka sedáku: 29 - 43 cm
  • Nosnost: 100 kg

Freaky Sport je skvělá volba a patrně nejprodávanější židle na našem eshopu. Nezapomeňte, že pro ideální ergonomii je vhodná správná výška stolové desky, kterou zajistí rostoucí stoly.

Vizualizace nastavení židle Freaky Sport

Freaky-Sport rust Freaky-Sport otaceni

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 11 výsledků

Zobrazuji všech 11 výsledků