Publikováno

Hodnocení a recenze na rostoucí židle a stoly

Rostoucí nábytek patří k dražšímu sortimentu, který lze do dětského pokoje pořídit. U našeho sortimentu se snažíme o důkladný popis, který představí všechny funkce i provedení, nabízíme možnost si rostoucí nábytek prohlédnout a vyzkoušet na showroomu v Kladně a doporučujeme podívat se i na recenze produktů.

Kde recenze na rostoucí židle najít?

Nejlepší je, pokud máte ve svém okolí někoho, kdo využívá produkt, který vás zajímá. Určitě vám z praxe popíše, co mu vyhovuje, co ne a produkt vás klidně nechá zkusit. Ne vždy tato možnost existuje, stejně jako zajet k nám na showroom a tak je nutné hledat hodnocení na internetu.

Hodnocení na magazínech

Existují magazíny a blogy, kde lze recenze dětských produktů najít, což se týká i našich produktů.

Recenze židle Jitro na Jídlo do tlapky – https://jidlodotlapky.cz/zidle-jitro/

Hodnocení přímo na webu

Hodnocení a recenze najdete i přímo na našem webu. Tyto recenze importujeme z externích zdrojů (Zboží.cz a Heureka.cz) a zobrazujeme přímo u produktů, případně je může napsat registrovaný zákazník. U těchto recenzí doporučujeme koukat hlavně na textový popis, nejen na hodnocení. Pokud text chybí, tak se často promítne do hodnocení nejen kvalita produktu, ale i spokojenost s eshopem jako takovým.

Pokud recenze u konkrétní rostoucí židle chybí, koukněte na recenze stejného produktu jen v jiných barevných variantách. Např. Jitro Plus dub je bez recenze, ale u stejných produktů v jiné barvě jsou desítky recenzí. Nejvíce Jitro Plus přírodní lakovaná. Podobně to máme u většiny sortimentu.

Sdílejte článek s přáteli