Rostoucí stoly Mayer

Dětský rostoucí stůl Mayer, to je osvědčená kvalita a spolehlivá konstrukce. Design stolů je navržen tak, že se hodí do pokoje prvňáčka, školáka na druhém stupni i maturanta. Díky rozsahu nastavení výšky od přibližně 55 cm jsou stoly Mayer vhodné pro postavu od 110 cm. Na druhém konci lze stoly nastavit na výšku až 80 cm (např. Uniq), což je ideální výška pro dvoumetrového dlouhána. Přesný rozsah zkontrolujte na detailu konkrétního stolu.

Pokud stůl správně nastavíme a zkombinujeme s rostoucí židlí, školák se cítí pohodlně, čímž se lépe soustředí a stůl tak pomáhá k lepším studijním výsledkům. Správně nastavený nábytek také pomáhá předcházet zdravotním problémům se zády nebo s očima. Ideální je doplnění rostoucí židlí také značky Mayer.

Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 10 výsledků

Zobrazuji všech 10 výsledků

Při návrhu stolů Mayer se myslelo i na bezpečnost při pohybu kolem stolu. Pracovní deska má zaoblené rohy, měkčené hrany a různé bezpečností prvky u naklápění desky. Veškeré rostoucí stoly Mayer jsou snadno ovladatelné a nastavitelné. Děti ocení odkládací prostor pro psací potřeby nebo naklápěcí desku. Jejich rodiče ocení snadnou údržbu, kvalitní materiály a záruční dobu 5 let.