Rostoucí stoly Mayer

Dětský rostoucí stůl Mayer, to je osvědčená kvalita a spolehlivá konstrukce. Design stolů je navržen tak, že se hodí do pokoje prvňáčka, školáka na druhém stupni i maturanta. Všem pomůže zdravě sedět. Díky rozsahu nastavení výšky od přibližně 55 cm jsou stoly Mayer vhodné pro postavu od 110 cm. Na druhém konci lze stoly nastavit na výšku až 80 cm (např. Uniq), což je ideální výška pro dvoumetrového dlouhána.

Nastavení stolů Mayer je základem

Bez ohledu na věk, je potřeba rostoucí stůl dítěti vždy správně nastavit. Rostoucí stoly Mayer jsou polohovací od 55 cm do 80 cm (dle typu se může drobně lišit), čímž splní potřeby pro zdravé sezení všem dětem od 110 cm až do výšky dospěláka. Stůl Mayer tedy využijete celou školní docházku. Rostoucí stůl Mayer lze kombinovat s rostoucími židlemi tak, že sestavu lze pořídit i mnohem dříve než s nástupem do první třídy. Sestavy s židlemi MyChamp nebo MyPony lze využít již od 4 let dítěte.

Sestavy s židlemi MyChamp najdete mezi sety stolu a židle Mayer.

Díky správnému nastavení se školák cítí pohodlně, čímž se lépe soustředí a rostoucí stůl tak pomáhá k lepším studijním výsledkům. Protože se děti nikam nenatahují jsou rostoucí stoly Mayer prevencí vzniku problémů pohybového aparátu.

Při návrhu stolů Mayer se samozřejmě myslelo i na bezpečnost při pohybu kolem stolu. Pracovní deska má zaoblené rohy, měkčené hrany a různé bezpečností prvky u naklápění desky. Veškeré rostoucí stoly Mayer jsou snadno ovladatelné a nastavitelné. Děti ocení odkládací prostor pro psací potřeby nebo naklápěcí desku. Dětské psací stoly Mayer mají prodlouženou záruku na 5 let.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 10 výsledků

Zobrazuji všech 10 výsledků