Stolní LED lampy a lampičky

Stolní lampy máme v provedení vhodném především na psací stůl, bez ohledu na to, zda je stůl rostoucí nebo s pevnou výškou. Lampa by měla být součástí pokoje každého školáka, protože dostatek světla při přípravě domácích úkolu předchází únavě očí a je prevencí vzniku očních vad.

V naší nabídce máme pouze LED lampy, které jsou úsporné a mají dlouhou životnost. Led lampičky jsou široce nastavitelné ať jde o směrování světla, teplotu barev nebo intenzitu svícení.

Stolní LED lampy nejsou jen na dětský psací stůl

Lampičky v naší nabídce nejsou vhodné jen pro školáky na práci. Díky designu jsou vhodné i pro teenagery, ale bez obav je můžete umístit i do pracovny rodičů nebo do kanceláře.

Na co myslet při výběru lampičky?

  • Barva světla. Pokud vybíráte lampičku do kanceláře nebo pouze na domácí úkoly v případě školáků, bude stačit lampička pouze s jedním odstínem, ideálně denní bílá. Pokud ji budete chtít použít na čtení před spaním je vhodná teplá bílá. Nejlepší pak jsou lampičky se změnou barvy světla.
  • Intenzita svícení. Někdy vám bude stačit menší intenzita jen na přisvícení pracovní plochy, jindy může lampička posloužit jako jediný zdroj svícení. Zvažte při výběru, jak intenzivní světlo potřebujete. Dobrou volbou jsou lampičky s několika intenzitami nebo plynulou regulací jasu. 12W lampička má cca. 700 lm, což odpovídá klasické žárovce 60W, ale pozor, lampička není všesměrová, takže budete mít lépe osvětlenou, ale za to menší plochu.
  • Možnosti nastavení. Stolní lampy jsou vybaveny různým počtem kloubů ramen a otáčení. Zkontrolujte si, že lampa je dostatečně flexibilní pro vaše potřeby.
  • Moderní vychytávky. Mnohé stolní LED lampičky disponují vychytávkami, které sice přímo nesouvisí se svícením, ale jsou příjemným bonusem. Velice oblíbené je dotykové ovládání, možnost USB nabíjení a některé lampičky disponují dokonce bezdrátovým nabíjením.
Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 10 výsledků

Zobrazuji všech 10 výsledků