Dřevěné rostoucí židle

Dřevěná rostoucí židle slouží jako jídelní židlička pro děti již od 6 – 9 měsíců a používá se ke stolu klasické výšky. V naší nabídce máme pouze bukové židle. Tvrdé bukové dřevo dává židličkám výtečnou stabilitu, pevnost a dlouhou výdrž i při nešetrném zacházení.

Dětské dřevěné rostoucí židle zajišťují, že dítě sedí u normálně vysokého stolu, je v kontaktu s ostatními členy rodiny, ale při tom má nohy pevně podepřené a i hloubka sedáku odpovídá jeho velikosti. Díky těmto vlastnostem garantuje židlička zdravé sezení a navíc vydrží celé dětství. Pro dřevěné rostoucí židle nabízíme mnoho příslušenství pro pohodlí i bezpečí dětí. Bezpečnost je současně potvrzena splněním norem pro dětské vysoké židle.

Další možností využití těchto židlí je použití k psacímu stolu, pokud nemáte stůl rostoucí, ale pevný v klasické výšce. Hodí se to především v první třídě, kdy se děti připravují pod dohledem rodičů, často u jídelního stolu. K tomuto účelu se nehodí židle Hauck, ale jen Jitro Plus, Wood Partner Sandy i Vendy. Pokud dřevěnou rostoucí židli doma nemáte, je pro školní přípravu lepší rostoucí stůl s rostoucí židlí pro školáky.

Nikdy nezapomeňte na správné nastavení

Základními podmínkami zdravého sezení je správná výška sezení, hloubka sedáku a správně podepřená záda. Celkový posez musí být ještě nastaven vzhledem k pracovní desce stolu. Nejste-li si jisti nastavením, podívejte se Jak správně sedět? Při nastavování můžete vyjít z tabulek pro výšku stolu a židle pro školákyVždy pak rostoucí židli dolaďte vašemu dítěti na míru.

Velkou výhodou dřevěných rostoucí židlí je jejich životnost, protože při správném nastavení na ní pohodlně sedí batole, školák i teenager.

Nejste-li si jisti správným výběrem, koukněte do poradny nebo nás kontaktujte. S výběrem a sladěním vhodných produktů vám rádi pomůžeme nebo nabízíme možnost sortiment vyzkoušet v našem malém, ale různými typy nabitém showroomu.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazen 1. – 24. z 52 výsledků

Zobrazen 1. – 24. z 52 výsledků