Publikováno

Odesílání zboží mezi svátky

Posledním dnem expedice zboží před vánoci 2023 je čtvrtek 21.12. V termínu 22.12.2023 – 7.1.2023 budou probíhat dovolené a inventury, odesílání zboží může být v tomto období zpožděno.

Nemusíte se bát, že byste čekali celých 14 dní. Objednávky, které obdržíme mezi svátky budeme odesílat hned po novém roce (2. – 3. 1.). Od 8.1.2024 budeme fungovat opět bez omezení.

Děkujeme a přejeme krásné, klidné prožití vánoc a vše dobré do nového roku.

Publikováno

Dodání do Vánoc

Dodání do vánoc garantujeme pouze u zboží, které je označeno Skladem.

Pro přepravce DPD objednávejte do 19.12. do 8:00, abychom dodání stihli. Info na webu DPD.

Pro přepravce Česká pošta objednávejte do 19.12. do 8:00, abychom dodání stihli. Info na webu ČP.

Tento termín máme od našich dopravců DPD i České pošty, přesto doporučujeme snažte se nečekat na poslední chvíli.

Publikováno

Dodáváme na Slovensko

Vážení zákazníci,

vzhledem k stále častějším poptávkám ze Slovenska, začínáme dodávat i na Slovensko. Prozatím je doprava omezena na DPD a velké balíky budeme řešit individuálně, vzhledem k rozměrům a hmotnostem balíků bohužel nelze dopravu na Slovensko plně standardizovat. Metody plateb jsou stejné jako v ČR kromě dobírky, tato možnost je aktuálně v přípravě.

Publikováno

Stůl Mayer Uniq – novinka v prodeji

Vážení zákazníci,

mám pro vás novinku v podobě stolu Uniq od firmy Mayer. Tento stůl spojuje to nejlepší ze starší generace stolů Mayer. Najdete zde tedy pohodlně naklápěnou desku, snadné nastavení výšky pomocí kličky i organizér na psací potřeby. Pracovní deska je dělená, takže zde máme dostatek prostoru pro odložení věcí a využití příslušenství a k tomu naklápěcí desku pro lepší ergonomii.