Sety rostoucího stolu a židle

Akční, cenově zvýhodněné sety obsahují rostoucí stůl a židli, některé pak další příslušenství. Nábytek je vždy naprosto kompatibilní. Rostoucí stůl a židle v setu podpoří vašeho školáka ve studiu, protože když se bude cítit pohodlně, bude se i lépe soustředit. Ergonomie sezení je navíc prevencí vzniku problémů s pohybovým aparátem i vadného držení těla.

Zdravé sezení zajistí jen správně nastavený rostoucí stůl a židle

Rostoucí stoly v setech jsou polohovací od 55 cm do 80 cm (dle typu se může drobně lišit), čímž splní potřeby pro zdravé sezení všem dětem od 110 cm až do výšky dospěláka. Využijeme je tedy celou školní docházku.

Obdobný rozsah nastavení mají i židle pro školáky, které jsou součástí setů. Jsou rovněž nastavitelné v rozsahu od prvňáčka po dospěláka. Sestavy s židlemi MyChamp nebo Klára lze využít již od 4 let dítěte.

Set stolu a židle tvoří pracoviště pro školáky, které lze ještě vylepšit různým příslušenstvím. Určitě zvažte zásuvkové kontejnery, které pomohu udržet pořádek na pracovním stole, ale také mohou posloužit jako sedátko, když váš školák potřebuje s úkoly poradit. Dále byste neměli zapomenout na stolní lampy. Další příslušenství jako poličky nebo čtecí nástavce jsou příjemným bonusem.

Kromě ergonomie vyřeší rostoucí stůl a židle pro školáka starosti s nákupem nábytku, jak dítě roste. Nábytek lze nastavit pro prvňáčka, ale v nejvyšších pozicích je vhodný i pro dospělou osobu. Nejen, že nemusíte každý rok řešit nákupy, ale nakonec i ušetříte.

Nejste-li si jisti výběrem, mrkněte do poradny nebo nás kontaktujte. S výběrem a sladěním vhodných produktů vám rádi pomůžeme nebo nabízíme možnost sortiment vyzkoušet v našem malém, ale různými typy nabitém showroomu.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 24 výsledků

Zobrazuji všech 24 výsledků