Rostoucí židle Freaky

Dětská rostoucí židle Freaky je oblíbenou dětskou židličkou od spolehlivé a prověřené společnosti Mayer, která vyrábí a dodává dětský rostoucí nábytek. Židle Freaky zajišťuje ergonomicky zdravé sezení a má velmi dlouhou životnost. Potah židle je z kvalitních, snadno čistitelných látek, takže se nemusíte obávat ani odolných nečistot, jako jsou skvrny od čokolády. Čalounění židle je pro děti komfortní, ale přitom zůstává dostatečně tuhé po celou dobu životnosti židle. Rostoucí židle Freaky má ještě další ohromnou výhodu – dětem se líbí!

Potahy rostoucí židle Freaky

Všechny židle Mayer mají velmi kvalitní polstrování ze studené pěny. Stejně tak i židle Freaky. Potahovou látku můžete vybírat ze dvou různých materiálů

  1. Aquaclean - židle, které mají v názvu Aquaclen jsou opatřeny tímto výborným potahem a my jej doporučujeme jako první volbu při nákupu židle Freaky. Předností tohoto potahu je extrémní odolnost a především neuvěřitelná snadnost čištění. Tyto potahy jsou opatřeny speciální hloubkovou ochranou vláken. Jakékoli skvrny od čokolády, kečupu nebo dokonce od propisky vyčistíte obyčejným navlhčeným hadrem.
  2. Polyester - tento potah je určen spíše pro příznivce designu. Látka je designová a jako takové je také velmi odolná. Čištění zde už není, tak snadné a je nutné využívat klasické postupy.

Parametry židle Mayer Freaky

  • Výrobce: Mayer
  • Záruční doba: 60 měsíců
  • Výška: 80 - 94 cm
  • Výška sedáku: 36 – 49 cm
  • Šířka sedáku: 53 cm
  • Hloubka sedáku: 29 - 43 cm
  • Nosnost: 100 kg

Ať již vyberete jakoukoli barevnou variantu, můžete si být jistí, že s rostoucí židlí Freaky zajistíte vašemu dítěti zdravé a pohodlné sezení na celou dobu studia. Nezapomeňte, že pro ideální ergonomii je vhodná správná výška stolové desky, kterou zajistí rostoucí stůl.

Vizualizace nastavení židle Freaky

Freaky_rust Freaky_otaceni

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazuji všech 13 výsledků

Zobrazuji všech 13 výsledků