Rostoucí židle Wood Partner

Židle Wood Partner je vhodná jako jídelní rostoucí židle nebo židle k psacímu stolu klasické výšky. Wood Partner máme v nabídce dva typy - židle Sandy a židle Vendy. Stejně jako známější židle Jitro má celou řadu výhod.

  • Společné stolování. Rostoucí židle Wood Partner umožní vašemu dítěti sedět s vámi u velkého stolu. Bez příslušenství je židle vhodná od cca. 1,5 roku. Dítě je spokojené a šťastné, že sedí společně s mamkou a taťkou u jednoho stolu.
  • Ergonomie židle. U židle lze nastavit výšku sezení, výšku podnožky a současně i hloubku sedáku. Díky tomu ji lze nastavit pro pohodlné a zdravé sezení v jakémkoli věku dítěte.
  • Kvalitní zpracování. Rostoucí židle Jitro jsou vyrobeny moderními postupy s velikým důrazem na precizní zpracování. Židle mají perfektní povrchovou úpravu, která dlouho vydrží a i po letech je židlička stále krásná.
  • Dlouhá životnost. Rostoucí židličky Wood Partner jsou vyrobeny z masivního buku v kombinaci s překližkou. Díky tvrdému masivnímu dřevu židlička vydrží dlouhá léta a mnohdy poslouží více dětem po sobě.

Židle mají hrany bezpečně zaoblené a splňují normy pro vysoké židličky pro děti. Každá židle obsahuje vše co vidíte na obrázku a po vybalení a sestavení ji lze rovnou použít. Obvykle máme všechny rostoucí židličky Wood Partner skladem (pokud ne je dostupnost u každé židle uvedena), takže je obdržíte během 1 - 2 pracovních dní po objednání.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazen 1. – 24. z 27 výsledků

Zobrazen 1. – 24. z 27 výsledků