Rostoucí jídelní židličky a židle

Rostoucí jídelní židličky, jak jejich název napovídá, jsou určeny ke krmení těch nejmenších dětí a později ke společnému stolování u jídelního stolu. Jejich specifikem je, že jsou určeny dětem od doby, kdy začínají sedět, až po děti, které chodí do školy. Jídelní rostoucí židle tedy nejsou omezeny věkem 3 let a nosností 15 kg, jako většina dětských jídelních židliček pro nejmenší. V tom je krása rostoucích židlí, protože vám vydrží nejen tři roky, ale celé dětství.

V naší nabídce jsou hlavně dřevěné rostoucí židle, které slouží nejen jako jídelní židle, ale pro první roky školní docházky dobře poslouží i jako dětská židle k psacímu stolu (pokud stůl není rostoucí). Pokud židličku takto chcete do budoucna použít, je pro vás vhodná rostoucí židle Jitro nebo rostoucí židle Sandy.

Rostoucí židle od narození - děti začínají sami sedět obvykle kolem 9. měsíce, kdy je teprve čas posadit jej do klasické židličky. Rostoucí židličky od narození jsou takové sady židličky + lehátka, v naší nabídce toto umožňují židle Hauck + Bouncer. Ergonomie této značky není ideální jako židle k psacímu stolu.

Celý popis
Filtrovat produkty

Zobrazen 1. – 24. z 52 výsledků

Zobrazen 1. – 24. z 52 výsledků