Publikováno

Nový design eshopu

Vážení návštěvníci, v pátek 22.9. jsem po více než dvou letech nasadil nový design eshopu. Kromě grafiky dostala vylepšení i galerie produktů nebo rychlost načítání. Věřím, že díky těmto změnám se vám u nás bude lépe nakupovat. Budu rád za jakoukoli zpětnou vazbu, takže pokud se vám něco na eshopu líbí nebo naopak nelíbí napište mi na info@rostoucinabytek.com

Velký dík zaslouží Martin Svoboda z Bezva Studio za parádní návrh grafiky. Ikdyž měl velmi striktně dané limity a požadavky od kterých se nesměl odchýlit jsem s výsledkem velice spokojený.

Ing. Pavel Kočárek

Publikováno

Fuxo – nový rostoucí stůl v nabídce

Vážení zákazníci, od dnešního dne u nás můžete zakoupit rostoucí stoly Alba Fuxo. Jde o stoly od stejného výrobce, jako židle Fuxo a skvěle se navzájem doplňují. V tuto chvíli jsou stoly skladem u výrobce, takže jejich dostupnost je kolem 5-ti dnů. Během prázdnin je naskladníme na vlastní sklad. Stoly Fuxo jsou dostupné s modrými a růžovými doplňky.

Věřím, že se vám stůl bude líbit. Pokračování textu Fuxo – nový rostoucí stůl v nabídce

Publikováno

Máme více vzorků

Vážení zákazníci, opět jsme o něco rozšířil nabídku vzorků k otestování. Přehled najdete na stránce vzorkovny. Stejně jako doposavad doporučuji domluvit se na návštěvě předem, umožní nám to společně vše lépe otestovat. Zastihnete mě v běžné pracovní době a po dohodě se můžeme potkat i v ranních nebo večerních hodinách, případně o víkendu.

Publikováno

Nové stoly Mayer a další novinky

Vážení zákazníci,

dnešním dnem jsme zařadily do nabídky nové varianty stolů Mayer, které budou dostupné v horizontu několika málo dní. Jde především o nové stoly Profi 5v1, Profi s bílou kostrou a stoly Junior s bílými doplňky. Některé méně oblíbené barevné varianty se naopak bud již jen doprodávat. Pokračování textu Nové stoly Mayer a další novinky

Publikováno

Nové metody rychlé platby

Vážení zákazníci, dnes jsem pro vás přidal dvě platební metody, které potěší především klienty EquaBank a České spořitelny, protože jde o rychlé online platby právě těchto dvou bank.

Věřím, že vás tato úprava potěší a bude se vám u nás opět o něco lépe nakupovat.

Publikováno

Platby kartou i online platby u nás po zavedení EET zůstávají.

Dnes slaví náš eshop 2. narozeniny. Přání od Finanční správy ve formě #EET je „krásný“ dárek. 
 
Pro vás, naše zákazníky, se nic nemění, platby kartou i přes platební bránu přijímáme dál, jen v emailu naleznete jednu přílohu s EET účtenkou navíc (#SorryJako).
 
Děkuji za vaši přízeň.
Ing. Pavel Kočárek
Publikováno

Budeme navyšovat ceny židlí Jitro. Nakupte ještě v únoru za původní ceny!

Vážení zákazníci, od 1.3.2017 stoupne cena všech variant rostoucí židle Jitro Klasik i Jitro Baby o 200 Kč. K tomuto navýšení ceny (stávající cen jsou platné od r. 2013) je nutné přistoupit z důvodu navýšení vstupních cen výroby a zachování nejvyšší kvality dřevěných rostoucích židlí na trhu.

Nakupte do konce února ještě za původní ceny!

Publikováno

Pomoc pro Dobrovolnické centrum Kladno

V lednu 2017 náš eshop daroval několik rostoucích židliček Dobrovolnickému centru Kladno. Centrum je založeno na principu dobrovolné pomoci a zaměřuje se na pomoc znevýhodněným osobám od dětí po seniory.

Centrum uvítá jakoukoli pomoc, kterou můžete nabídnout, více informací zde: http://www.dckladno.cz/podporte-nas/ Kromě finanční pomoci, centrum ocení i pomoc materiální. Domluva je možná na některém z uvedených kontaktů: http://www.dckladno.cz/kontakty/