Publikováno

Pomoc pro Dobrovolnické centrum Kladno

V lednu 2017 náš eshop daroval několik rostoucích židliček Dobrovolnickému centru Kladno. Centrum je založeno na principu dobrovolné pomoci a zaměřuje se na pomoc znevýhodněným osobám od dětí po seniory.

Centrum uvítá jakoukoli pomoc, kterou můžete nabídnout, více informací zde: http://www.dckladno.cz/podporte-nas/ Kromě finanční pomoci, centrum ocení i pomoc materiální. Domluva je možná na některém z uvedených kontaktů: http://www.dckladno.cz/kontakty/

 

Publikováno

Dodání zboží do vánoc 2016

Vážení zákazníci, pokud chcete obdržet zboží do Vánoc, doporučujeme objednávat, co nejdříve. Jako poslední termín, kdy jsme schopni dodání garantovat je 19.12.2016 14:00 hodin. Doporučujeme přepravce DPD, u České pošty tato garance neplatí.

Publikováno

Kterého vybrat přepravce před vánoci?

Vážení zákazníci, protože se blíží nejnáročnější čas roku především pro dopravce, doporučuji zvolit jako přepravce DPD. Níže naleznete jednoduchou statistiku za posledních 30 dní od 25.10.16 do 24.11.16

Přeprava DPD – Private

  • Doručováno následující pracovní den po podání 100%
  • První pokus o doručení je úspěšný 79%

Přeprava Česká pošta – balík do ruky

  • Doručováno následující pracovní den po podání 67%
  • První pokus o doručení je úspěšný 50%

Přestože bylo DPD nadmíru úspěšné, doporučuji také počítat s 1 – 2 dny rezervy, především kolem poloviny prosince, kdy je absolutní špička. U České pošty se zpoždění pohybuje mezi 1 – 5-ti dny.

Publikováno

Den dopravy zdarma na Rostoucí Nábytek.com

Vážení zákazníci, od této chvíle do zítřejších 12:00 se účastníme dne dopravy Zdarma, který pořádá portál Heureka.cz. Jako přepravce pro tuto akci jsem zvolil společnost DPD, díky její rychlosti a spolehlivosti. Dnes nekoupíte s nulovým dopravným pouze rostoucí židle nebo stoly, ale i příslušenství.

Doprava Zdarma je dostupná od ceny objednávky 300 Kč.

Publikováno

Zavedli jsme online platbu kartami

Vážení zákazníci, dnes jsme zavedli možnost platit kartami online. Platby jsou bezpečně realizovány přes platební agregátor ThePay, který využívá platební bránu Komerční Banky.

Věříme, že budete s touto moderní platební metodou spokojeni.

Publikováno

Nově můžete platit rychlými Online platbami

Vážení návštěvníci nyní  můžete na eshopu Rostoucí Nábytek.com platit rychlými online platbami. V tuto chvíli je tato možnost dostupná pro klienty ČSOB, RB, Fio, mBank a SberBank. V brzké době přibude možnost platby kartou. Věřím, že nové metody platby uvítáte a bude se vám u nás nakupovat zase o kousek pohodlněji.